ÜCRETSİZ KARGO / 8 TAKSİT / %100 ORİJİNAL
Sepetim

Teslimat Bilgisi

Kargo Ücreti Ne Kadar?

Sitemizden yapılan tüm alışverişlerinde kargo ücreti tarafımızdan ödenmektedir.

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Siparişiniz sisteme ''ONAYLANDI'' olarak düştükten sonra Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariç olmak üzere en erken 1, en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişim Hangi Saatlerde Teslim Edilecek?

Siparişiniz Aras Kargo tarafından 08:30-17:30 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir. Hafta sonu kargo teslimatı yapılmamaktadır, bu saatler hafta içi yapılan teslimatlar için geçerlidir.

İade Kargosu İçin Ücret Ödeyecek Miyim?

Siparişinizde kargodan kaynaklı ya da bizden kaynaklı bir sorun varsa ürün elinize geçtiği andan itibaren bizi aynı gün içinde bilgilendirip, ürünü 14 gün içerisinde Aras kargo ile kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Kargonuzu bir sorun olmadığı halde keyfi bir şekilde iade etmek isterseniz kargo ücreti size ait olacak şekilde faturasıyla Aras kargodan gönderebilirsiniz.

Siparişimin Teslimat Adresini Nasıl Değiştirebilirim?

Siparişiniz faturalanıp kargoya verildikten sonra adresinizde bir değişiklik yapamıyoruz.Aras kargodan cep telefonunuza SMS olarak takip kodunuz geldikten sonra, yeni adresinizi Aras kargoyu arayıp, onlara bildirerek değiştirebilirsiniz. 

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazlarsa Ne Olur? 

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubeden almamanız durumunda siparişiniz bize geri döner ve geri dönen kargoların kargo iade ücreti müşteri tarafından ödenir.

Faturayı Neden Paketin Üzerinde Gönderiyorsunuz? 

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.